طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی با PHP

طراحی سایت اختصاصی با CMS یا سیستم مدیریت محتوا اختصاصی ویژگی های منحصر به فرد و مزایایی را در اختیار شما قرار میدهد که میتواند تاثیر قابل ملاحظه ای بر کسب و کار شما داشته باشد.

یک CMS یا سیستم مدیریت محتوا باید ویژگی های منحصر به فرد و کارآمدی داشته باشد تا بتواند مسیر پیشرفت شما را در ئنیای وب هموار بنماید. از جمله این ویژگی ها می توان به سهولت استفاده، انعطاف پذیری، پشتیبانی سریع، مدیریت هزینه و سایر عوامل اشاره کرد. یک سیستم میریت محتوا باید امکان ایجاد ماژول های سفارشی را به کاربران بدهد.در نهایت میتوان گفت در هنگام طراحی سایت اختصاصی اصلی ترین موضوعی که باید در نظر گرفته شود.

قابلیت به روز کردن و پشتیبانی مستمر آن باید باشد تا کسب و کار شما و استراتژی آنلاین شما بتوان به سرعت رشد کند.

در واقع پلت فرم های آماده بسیار زیادی وجود دارند که این قابلیت را در اختیار ما قرار میدهند که این گزینه انتخاب را کمی دشوار میکند که کدام نوع پلتفرم بهتر است تا مورد استفاده قرار بگیرد؟

به طور کلی سیستم های مدیریت محتوا به دو قسمت تقسیم میشوند:

گروه اول OPEN SOURCE یا منبع باز هستند و گروه دوم سیستم مدیریت محتوای اختصاصی میباشد.

سیستم مدیریت محتوا منبع باز یا OPEN SOURCE

 

سیستم مدیریت محتوا open source

این سیستم های مدیریت محتوا توسط گروهی از افراد علاقه مند به این موضوع در سراسر جهان ساخته و نگهداری میشوند و این در حالی است که به شخص خاصی تعلق ندارد و در نهایت کد منبع در اختیار همه افراد قرار میگیرد و هرکس با استفاده از مهارت خود میتواند این کد را گسترش و بر حسب نیاز خود تغییر دهد و قابلیت های جدیدی در این کد ایجاد نماید.

نمونه هایی از این سیستم مدیریت محتوا شامل وردپرس، جوملا، دروپال میباشد.

سیستم مدیریت محتوای اختصاصی

 

سیستم مدیریت محتوا اختصاصی

سیستم مدیریت محتوا یا CMS اختصاصی توسط یک شرکت طراحی سایت ساخته ساخته و نگهداری می شود. به طور معمول آن شرکت اجازه دسترسی به کد منبع را به افراد و مشتریان خود نمیدهد.

هر چند آن ها برای مشتریان یک چهارچوب باز را فراهم میکنند، که به این معنی میباشد که قابلیت به روز رسانی و تغییر محتوایی برای کاربران امکان پذیر میباشد.

تصمیم گیری در انتخاب هر یک از این نوع سیستم ها به شرایط شما باز میگردد.

در واقع زمانی که شما به دنبال یک روش سریع و کم هزینه برای طراحی سایت هستید و کسب و کار شما نیازی به گسترش ندارد و پیشنهاد ما به شما استفاده از سیستم مدیریت محتوا آماده میباشد.

اما برعکس زمانی که شما وقت کافی و ایده ای ناب برای گسترش کسب و کار خود دارید و هدف شما در نهایت سئو سایت و بهینه سازی آن میباشد شما باید به سراغ یک میزبان اختصاصی بروید زیرا در این حالت شما قصد ارائه دادن وقت و تخصص چندین ساله خود را در قالب یک سایت دارید و در واقع سایت شما تجارت شماست.

زیرا سیستم مدیریت محتوا اختصاصی قابلیت توسعه بیشتری نسبت به سیستم های مدیریت محتوا آماده دارند زیرا این سیستم ها دارای هسته ای تغییر پذیر هستند و شاید اصلی ترین دلیل برای استفاده در سیستم های مدیرت محتوای اختصاصی یا طراحی سایت اختصاصی حساس بودن نسبت به امنیت باشد زیرا سیستم مدیریت محتوایی opensource نسبت به مسائل امنیتی بسیار حساس میباشند و در برابر هک و نفوذ بسیار آسیب پذیر هستند.

شاید اصلی ترین و مهم ترین دلیل برای انتخاب یک سیستم مدیریت محتوا اختصاصی برای طراحی سایت اختصاصی میتوان آسودگی خیال شما باشد.

اگر شما برای خود طراحی سایت اختصاصی انجام داده اید شما دقیقا میتوانید به سادگی بفهمید چه مشکلی برای سایت شما پیش آمده است زیرا یک تیم طراحی سایت و در نهایت یک شرکت طراحی سایت پشتیبان و مسئول سایت شما هستند.

این مسئولیت شامل تمامی جوانب میباشد از جمله رفع ایرادات احتمالی و فنی تا توسعه وب سایت شما ... .

طراحی اختصاصی سایت توسط شرکت رایا پارس

 

cms با php

شرکت رایا پارس با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود در صدد طراحی یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی برای مشتریان خود برآمده است تا بتواند علاوه بر ارائه خدمات نوین بازگشای شیوه ای نوین در دنیای وب باشد.

ویژگی های  CMS اختصاصی شرکت رایا پارس

 • پشتیبانی توسط طراحان و توسعه دهندگان
 • محیط کاربری آسان
 • چند کاربره بودن
 • انعطاف پذیری برای گسترش و توسعه
 • بالا بودن سرعت انتشار مطالب در سایت و مدیریت بخش های مختلف
 • سادگی ویرایش متن و مطالب
 • داشتن امکانات لازم برای درج رسانه هایی مانند تصاویر و ویدئو
 • قابلیت تعامل با کاربر(امکاناتی همچون عضویت ، نظر سنجی و ...)
 • ارائه راهکارهایی جهت برقراری امنیت سایت
 • بهینه سازی برای موتورهای جستجو
 • پشتیبانی از چندین زبان

 

سفارش پروژه