سایت آماده فروش خدمات توییتر twitter

اگر به فکر ارائه خدمات به کاربران پیام‌رسان توییتر هستید، لازم است که طراحی سایت فروش خدمات توییتر را در اولیت خود قرار دهید. در همین راستا ما سایت آماده فروش خدمات twitter را برای شما طراحی کرده ایم تا با استفاده از آن خدماتی مانند فروش فالوور، لایک، کامنت و بازدید را به مخاطبان خود ارائه دهید.
از آنجایی که توییتر یکی از تاثیرگذارترین شبکه‌های اجتماعی است که در دیجیتال مارکتینگ و سئو هم به آن توجه زیادی می‌شود، خدمات مربوط به آن می‌تواند سود بالایی داشته باشد.

سایت آماده فروش خدمات توییتر twitter

فهرست پکیج های سایت آماده فروش خدمات توییتر twitter


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت مشتریان
تغییر موجودی مشتری توسط مدیر
شارژ کیف پول مشتری(زرین پال)
قیمت (تومان) 5,000,0009,000,00012,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان ما

مبالغی که شما مشاهده میفرمایید بایت کاهش هزینه های شما در جهت صرفه جویی هزینه های برنامه نویسی اختصاصی می باشد.لازم به ذکر است هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را دارد پکیج های تدوین شده به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگو حداقل نیازهای شما باشند. شما میتوانید هر کدام از پکیج ها را با توجه به استراتژی های سازمانی خود تکمیل نمایید.با توجه به اینکه ما کلیه پروژه ها را به صورت native برنامه نویسی میکنیم شما میتوانید هرگونه تغییراتی در گرافیک و بخش های مختلف سایت خود بدهید. هدف شرکت رایا پارس از در اختیار گذاشتن این پکیج ها مدیریت زمان و هزینه مشتریان خود میباشد.
برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.

سایت آماده فروش خدمات توییتر twitter

سایت آماده فروش فالوور، لایک، کامنت و بازدید توییتر

توییتر یک شبکه اجتماعی مبتنی بر میکروبلاگینگ است. از آنجایی که توییتر با بیش از 335 میلیون کاربر فعال در ماه و پشتیبانی بیش از 40 زبان مختلف، یکی از قدرتمندترین و اثرگذارترین شبکه‌های اجتماعی در دنیا بوده و از ابزارهای عالی بازاریابی دیجیتال محسوب می‌شود و تاثیر بسیار زیادی در بحث سئو سایت ها و تفکرات جامعه دارد بسیاری از کسب و کارهای آنلاین به سمت ارائه خدمات توییتر نظیر لایک توییتر، فالوور توییتر و ریتوئیت توییتر سوق پیدا کرده اند.

روزانه میلیون‌ها نفر در Twitter مطالب و عکس‌های خود را به اشتراک می‌گذارند. این شبکه مکان بسیار خوبی برای سرگرمی، ارتباط با دوستان، با خبر شدن از بازیگران و فوتبالیست‌های مورد علاقه و در نهایت منبعی عالی برای اطلاعات مختلف می‌باشد. هدف توییتر از ارائه این سرویس اجازه دادن به کاربران برای کشف و دریافت مطالب از منابع مورد علاقه و به اشتراک گذاشتن آن با دیگران است. کلیه توئیت های منتشر شده در این شبکه اجتماعی باید از 280 کاراکتر کمتر باشند و این باعث می‌شود که این نوشته‌ها بیشتر متمرکز و حاوی اطلاعات اصلی باشد. بنابراین، کاربران بدون اینکه زحمت زیادی به خود بدهند، می‌توانند مطالب مختصر و مفید را در کمترین زمان ممکن پیدا کنند.

متاسفانه این شبکه اجتماعی آنگونه که انتظار می‌ رود در کشور ما مورد استقبال قرار نگرفته‌ است و شاید دلیل آن فیلترینگ برنامه و عدم آگاهی کاربران از ویژگی ها و امکانات Twitter باشد. یکی از ره حل ها برای افزایش کارایی و گرفتن سوشال سیگنال از طریق خرید خدمات توییتر از سایت های ارائه دهنده این خدمات میباشد.

سایت های زیادی جهت ارائه سرویس هایی نظیر لایک توییتر، فالوور توییتر و ریتوئیت توییتر وجود دارد. شرکت رایا پارس در جهت کمک به صاحبان کسب و کار ها سایت های آماده با خدمات گسترده ای را طراحی نموده است تا بتوانند خدمات خود را با بهترین کیفیت به کاربران ارائه دهند.

شما به عنوان مدیر این سایت ها میتوانید با استفاده از سایت آماده فروش خدمات توییتر خدماتی نظیر لایک توییتر، فالوور توییتر و ریتوئیت توییتر را ارائه دهید و به واسطه ارائه این خدمات درآمد بسیار زیادی را کسب نمایید. از جمله نکات مهم برای راه اندازی این وب سایت این است که شما باید دامنه و هاست مناسب داشته باشید. و دامنه خود را طبق استاندارد و اصول سئو انتخاب کنید. عنوان باید کاملا ساده و در راستای فعالیتی باشد که شما انجام میدهید. توصیه ای شرکت رایا پارس به کلیه مشتریان خود که اولین تجربه خود را در راستای سرمایه گذاری در فضای مجازی دارند. ابتدا برروی هاست اشتراکی، پروژه شروع به فعالیت نماید و در ادامه و در صورت نیاز هاست، سخت اقزار ارتقا میبابد.