طراحی سایت

طراحی سایت توسط شرکت رایاپردازش به صورت کاملا اختصاصی و با توجه به نیاز مشتریان به صورت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو با امنیت بالا و رعایت کلیه اصول کاربرپذیری توسط تیمی متخصص و کارآمد با استفاده از دانش و تکنولوژی های روز دنیا انجام میپذیرد

چرا کار طراحی سایت خود را به رایاپردازش بسپاریم

طراحی گرافیکی جذاب

طراحی سایت با گرافیک جذاب یکی از موارد اساسی در جهت جذب و نگهداری کاربر و پیروزی برای کسب جایگاه در فضای رقابتی بازار میباشد.امروزه در فضای رقابتی موجود در وب بر سر کسب جایگاه در موتورهای جستجو هر وجه تمایزی میتواند شما را به هدف خویش نزدیک تر کند. یکی از این وجه تمایزات میتواند یک طراحی گرافیکی جذاب باشد. طراحی های مختلف گرافیکی وجود دارد که می تواند چشم کاربران بازدید کننده وب را در اینترنت متمرکز کند.بعضی از این طرح ها  عبارتند از آرم شرکت، تصاویر بصری جذاب، آگهی ها، نمادهای تزئینی و بسیاری از موارد دیگر.   

امنیت بالا

با شناسایی حفره های امنیتی و تست های نفوذ،فریمورکی مطمئن را نسبت به سیستم های مدیریت محتوا مهیا کرده ایم.برنامه‌های CMS آماده مانند وردپرس و جوملا امروزی اگرچه برای استفاده بسیار راحت هستند اما از دیدگاه امنیتی برای کابران نهایی بسیار خطرناک است. تاکنون رایج‌ترین حملات در وب‌سایت‌های بوده که کاملا اتوماتیک اند و بسیاری از حملات با تکیه بر تنظیمات پیش‌فرض انجام می‌شود. رایاپردازش هزاره چهارم با تیمی مجرب و متخصص با شناخت حفره های امنیتی موجود در cms طراحی شده کلیه ی این موارد را مرتفع کرده است.

پشتیبانی مستمر

شرکت رایا پردازش هزاره چهارم پارس دارای پشتیبانی مستمر و فنی سایت که شامل رفع خطاهای احتمالی، انجام تنظیمات بهینه و مناسب برای سایت، تغییر در طراحی سایت مانند جا به جایی ماژول های سایت، تغییر جانمایی های سایت و کلیه موارد مربوط به قالب سایت در کمترین زمان ممکن میباشد همچنین این پشتیبانی شامل پشتیبانی محتوایی و کلیه ی امور مشاوره ای نیز می باشد.پشتیبانی شرکت شامل اندروید با زبان برنامه نویسی جاوا،ios با سوئیفت و طراحی سایت با php در ساعت اداری شرکت میباشد.

انواع پکیج طراحی سایت

مجموعه رایاپردازش پکیج های استاندارد و پیشرفته برای انواع کسب و کارهای کوچک،متوسط و پیشرفته را طراحی کرده است.این پکیج بر اساس امکاناتی که میتواند ارائه دهد طراحی و قیمت گذاری شده است. حال شما با توجه به نوع کسب و کار و نیازهای خدماتی ارائه شده توسط خود میتوانید نوع پکیج مورد نظر خود را برای شناساندن کسب و کار خود به مخاطبانتان رائه کنید.

پکیج طراحی سایت ثبت سفارش

پکیج طراحی سایت فروشگاهی

در عصر کنونی کامپیوتر و it جایگاه ویژه ...

طراحی سایت رزرواسیون هتل

طراحی سایت رزرواسیون هتل

تعدادی از آخرین پروژه ها


آخرین پستهای وبلاگ