طراحی سایت

طراحی سایت توسط شرکت رایاپردازش به صورت کاملا اختصاصی و با توجه به نیاز مشتریان به صورت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو با امنیت بالا و رعایت کلیه اصول کاربرپذیری توسط تیمی متخصص و کارآمد با استفاده از دانش و تکنولوژی های روز دنیا انجام میپذیرد

چرا کار طراحی سایت خود را به رایاپردازش بسپاریم

طراحی گرافیکی جذاب

طراحی سایت با گرافیک جذاب یکی از موارد اساسی در جهت جذب و نگهداری کاربر و پیروزی برای کسب جایگاه در فضای رقابتی بازار میباشد.امروزه در فضای رقابتی موجود در وب بر سر کسب جایگاه در موتورهای جستجو هر وجه تمایزی میتواند شما را به هدف خویش نزدیک تر کند. یکی از این وجه تمایزات میتواند یک طراحی گرافیکی جذاب باشد. طراحی های مختلف گرافیکی وجود دارد که می تواند چشم کاربران بازدید کننده وب را در اینترنت متمرکز کند.بعضی از این طرح ها  عبارتند از آرم شرکت، تصاویر بصری جذاب، آگهی ها، نمادهای تزئینی و بسیاری از موارد دیگر.   

امنیت بالا

با شناسایی حفره های امنیتی و تست های نفوذ،فریمورکی مطمئن را نسبت به سیستم های مدیریت محتوا مهیا کرده ایم.برنامه‌های CMS آماده مانند وردپرس و جوملا امروزی اگرچه برای استفاده بسیار راحت هستند اما از دیدگاه امنیتی برای کابران نهایی بسیار خطرناک است. تاکنون رایج‌ترین حملات در وب‌سایت‌های بوده که کاملا اتوماتیک اند و بسیاری از حملات با تکیه بر تنظیمات پیش‌فرض انجام می‌شود. رایاپردازش هزاره چهارم با تیمی مجرب و متخصص با شناخت حفره های امنیتی موجود در cms طراحی شده کلیه ی این موارد را مرتفع کرده است.

پشتیبانی مستمر

شرکت رایا پردازش هزاره چهارم پارس دارای پشتیبانی مستمر و فنی سایت که شامل رفع خطاهای احتمالی، انجام تنظیمات بهینه و مناسب برای سایت، تغییر در طراحی سایت مانند جا به جایی ماژول های سایت، تغییر جانمایی های سایت و کلیه موارد مربوط به قالب سایت در کمترین زمان ممکن میباشد همچنین این پشتیبانی شامل پشتیبانی محتوایی و کلیه ی امور مشاوره ای نیز می باشد.پشتیبانی شرکت شامل اندروید با زبان برنامه نویسی جاوا،ios با سوئیفت و طراحی سایت با php در ساعت اداری شرکت میباشد.

انواع پکیج طراحی سایت

مجموعه رایاپردازش پکیج های استاندارد و پیشرفته برای انواع کسب و کارهای کوچک،متوسط و پیشرفته را طراحی کرده است.این پکیج بر اساس امکاناتی که میتواند ارائه دهد طراحی و قیمت گذاری شده است. حال شما با توجه به نوع کسب و کار و نیازهای خدماتی ارائه شده توسط خود میتوانید نوع پکیج مورد نظر خود را برای شناساندن کسب و کار خود به مخاطبانتان رائه کنید.

پکیج طراحی سایت سیستم نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و کلینیک

شروع قیمت : 800,000

پکیج طراحی سایت فروشگاهی

شروع قیمت : 1,500,000

پکیج طراحی سایت شرکتی

شروع قیمت : 800,000

طراحی سایت در مشهد اختصاصی 100% تضمینی

طراحی سایت باید در راستای استراتژی های بنگاه اقتصادی شما که منجر به جذب کاربران و افزایش بازدید و برندینگ شما باشد در غیر این صورت نه تنها کمکی به رشد و توسعه کسب و کار شما نمیکند بلکه شما را دچار هزینه های بی فایده میکند. هزینه هایی که غیرقابل بازگشت میباشند. باید به زیر ساخت توجه لازم را داشته باشید، بگونه ای که سایت شما قابلیت توسعه، انعطافپذیری و قابلیت اتصال به سایر سامانه ها را داشته باشد.
پس در ابتدای فرآیند طراحی سایت بیایید اهداف و چشم اندازهای سازمانی خود را تعیین کنید و در کنار آن به تمامی ویژگی های که یک سایت حرفه ای باید داشته باشد و به موفقیت برسد آگاهی داشته باشید. باید ترتیب اولویت استراتژی ها و مزیت رقابتی هایتان را مشخص نمایید تا ترتیب نمایش بخش های صفحه سایت طبق اصولی که شما تدوین کرده اید باشد. برخی از سایت ها حتی ارزش های سازمانی خود را به تصویر میکشند بطور مثال طرح های گرافیکی با مفهوم حفظ محیط زیست بکار میبرند و یا رنگ های سایت را طبق دیدگاه جامعه به آن صنف انتخاب مینمایند.
شناسایی طرح ها و رویه کاری رقبا قبل از شروع کار بسیار اهمیت دارد. زیرا آنها تجربه ارتباط با مشتریان را زودتر از شما کسب کرده اند و طبیعتا این رویه را پیاده سازی نموده اند. و شما با توجه به کسب این دانش و تجربه کاری خود، وب سایتی با توجه پتانسیل های مجموعه خود راه اندازی نمایید. لازم بذکر است که هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را در زمینه فروش، انبارداری، تهیه محصول، مدیریت پرسنل و ... را دارد. و سایت هایی که اختصاصی نوشته میشوند بندرت مشابه یکدیگر میباشد.
طراحی سایت حرفه ای باید شامل ویژگی هایی از جمله امنیت بالا، طراحی گرافیکی جذاب، طراحی اختصاصی، زیرساخت قابل توسعه، و از همه مهم تر مطابق با الگوریتم های گوگل باشد تا بتواند بهترین جایگاه را در موتور جستجو گوگل کسب نماید.
رایا پارس یکی از شرکت های پیش رو طراحی سایت در مشهد و سایر شهر های کشور میباشد که با تلفیق دانش و استراتژی متخصصان خود به تمامی ویژگی های ذکر شده برای طراحی سایت حرفه ای مسلط هستند که بیش از 100 نمونه کار موفق این شرکت گواه این موضوع میباشد.
اصلی ترین و بارزترین ویژگی شرکت رایا پارس ساخت و طراحی سایت اختصاصی با توجه به نیاز مشتریان میباشد. ساخت سایت توسط سیستم مدیریت محتوا اختصاصی مبنی بر php میباشد که دارای ویژگی هایی همچون انعطاف پذیری، قابلیت توسعه، اتصال به هر سامانه، ، اصول کلیه قوانین مربوط به سئو، تطابق پذیری و همچنین دارای پنل مدیریتی آسان میباشد.
مدیران و متخصصان مجموعه ابتدا طی جلسات حضوری به نیاز سنجی و شناخت نیاز های درون سازمانی مشتریان پرداخته و مطابق با آن نیازها به ارائه راهکار برای طراحی سایت اقدام می نمایند و بعد از طراحی سایت اختصاصی برای مشتریان تیم سئو رایا پارس به آنالیز سئو سایت شما میپردازد و با ارائه راهکارهای تخصصی و تجربی تا انتهای مسیر برندینگ و موفقیت کسب و کارتان در کنارتان خواهیم بود.
در واقع شرکت رایا پارس سعی بر این داشته است تا مشتریان علاوه بر داشتن یک سایت حرفه ای که تمام اصول مانند لود سریع، کاربر پسند بودن و مطابقت با استراتژی های شما در آن رعایت شده است و سایر خدمات مرتبط مانند طراحی اپلیکیشن موبایل، خدمات سئو و بهینه سازی سایت، طراحی اپلیکیشن و طراحی ربات تلگرام را نیز به مشتریان خود ارائه نماید.
رویه طراحی سایت به این گونه میباشد که مشتریان ابتدا نیاز خود را اعلام مینمایند و متخصصان شرکت رایا پارس براساس نیاز اعلام شده، ماهیت زیرساختی را به شرح میگذراند تا مشتریان نظرات خود را بیان نمایند. و در ادامه طرح گرافیکی مطابق با استراتژی ها و نظر مشتری ارائه میگردد. و پس از زمان اعلام شده به مشتری، پروژه در یک جلسه تحویل اولیه میگردد. و پس از دریافت موارد اصلاحیه، کار زیر نظر مشتری و مطابق با خواسته های اعلام شده پیش میرود. با توجه به دانشی که طی این چند سال مجموعه کسب نموده است، در هیچ پروژه ای مشتری نمیتواند در ابتدای امر کلیه خواسته های خود را اعلام نماید و در زمان تحویل اولیه ذهن مشتریان نسبت به کار خواسته شده باز میشود و موارد اصلاحی در راستای تکمیل کار خود ارائه مینمایند.
همچنین خدمات اختصاصی سایت رایا پارس در قالب پکیج های استاندارد جهت رفع سریع نیاز کسب و کار شما در فضای مجازی تدوین شده است که شامل طراحی سایت b2b ،طراحی سایت نمایندگی خودرو ، طراحی سایت گردشگری ،طراحی سایت همایش ،طراحی سایت رزرواسیون هتل، طراحی سایت فروشگاهی ،طراحی سایت شرکتی ،طراحی سایت نوبت دهی و جوابدهی بیمارستانی و پکیج طراحی سایت موسسات آموزشی  میباشد.
شما میتوانید با انتخاب هر یک از این پکیج ها کلیه خدمات و امکانات آن را مشاهده نمایید و بعد از آن جهت کسب راهنمایی و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.