اپلیکیشن موبایل

 صفحه نخست /اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل


طراحی اپلیکیشن موبایل

یکی از راههای رشد و ارتقای یک وب سایت ، برخورداری از اپلیکیشن موبایل می باشد . امروزه گوشی تلفن همراه یکی از پرکاربردترین ابزار ارتباطی در زندگی روزمره افراد شده است . افراد در طول روز زمان زیادی را صرف کار کردن با تلفن همراه خود و نرم افزارهای موبایل می کنند . بنابراین داشتن یک اپلیکیشن موبایل ، نه تنها عاملی برای بیشتر دیده شدن شما خواهد بود ، بلکه برای شما بازدید کنندگان و کاربران دائمی به ارمغان خواهد آورد.
اگر شما از طریق اپلیکیشن موبایل بتوانید یک نیاز در جامعه یا طیف خاصی از کاربران را پوشش دهید ، می توان گفت در این زمینه به موفقیت دست یافته اید . در واقع ، ویژگی اصلی نرم افزار های اندروید و IOS یا اپلیکیشن های موبایلی ، ارائه خدماتی جدید و کاربردی برای کاربران می باشد .

مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل و نرم افزار موبایلی یک سایت

بسته به نوع خدمات و سرویسهای قابل ارائه توسط نرم افزارهای موبایلی ، مزایای آنها متفاوت می باشد . اگر اپلیکیشن موبایل شما از ایده ای نو و خدماتی کاربردی و جدید برخوردار باشد ، با جذب مخاطبان بیشتر ، به صورت گسترده تری به تبلیغ محصول یا خدمات شما می پردازد . این موضوع راه ورود شما به بازارهای تازه تر را هموار می نماید و احتمال افزایش فروش و جذب مشتریان دائمی را بیشتر می کند .
از طرف دیگر اپلیکیشن موبایل این امکان را برای کاربران فراهم می آورد تا در زمان دلخواه ، به مطالعه و بررسی خدمات شما بپردازند و در گسترش نام و برند شما ، تاثیر گذار خواهد بود .
با طراحی نرم افزار موبایل ویژه سیستم عاملهای اندروید و IOS میتوانید در زمان کوتاهی و با سرعت بالاتری به معرفی خود پرداخته و در صرف وقت ، هزینه و انرژی صرفه جویی نمایید .
اپلیکیشن های موبایلی همچنین در افزایش تعداد و زمان بازدید صفحات سایت شما تاثیر گذار خواهند بود .

طراحی نرم افزار اندروید یا اپلیکیشن موبایل برای چه نوع سایتهایی پیشنهاد می شود

در واقع همه سایت ها به نرم افزار موبایل نیازی ندارند . اگر وب سایت شما با هدف فروش محصولی خاص و یا ارائه خدمات مشخصی ایجاد شده و همچنین اگر شما در جستجوی راهی برای برند سازی و افزایش فروش هستید و از طرفی ، سایتی پر مخاطب نیز دارید ، ما به شما برخورداری از اپلیکیشن موبایل را توصیه می کنیم.
اما اگر وب سایت شما شخصی است و یا معطوف به عده ای اندک و خاص می باشد ، طراحی نرم افزار اندروید ، کمک چندانی به رونق کسب و کار شما یا افزایش مخاطبان شما نخواهد کرد .

اولین قدم برای طراحی اپلیکیشن موبایل

پیش از هر چیز ، باید لیستی از نیازها ، ابزارهای و امکانات در دسترس و قابل ارائه را تهیه نمایید . توجه داشته باشید که کاربران ، باید دلیلی قانع کننده برای نصب نرم افزار اندرویدی ارائه شده توسط شما را داشته باشند . بنابراین در تهیه این لیست ، توجهی ویژه به طرح ایده و خدمات قابل ارائه داشته باشید .
پس از پیاده سازی و تهیه ابزارهای موجود توسط شما ، تیم طراحی اپلیکیشن موبایل شرکت رایا پردازش هزاره چهارم با ارائه مشاوره و پیشنهادات تخصصی در زمینه تولید و طراحی نرم افزار موبایلی وب سایت ، شما را یاری خواهد کرد .

اطلاعات عمومی در رابطه با طراحی نرم افزارهای موبایل

بسته به اینکه نرم افزار اندرویدی شما دارای چه امکاناتی باشد ، هزینه طراحی آن متفاوت خواهد بود .
همانطور که اشاره شد ، کاربران برای دانلود و نصب یک اپلیکیشن موبایل ، باید انگیزه کافی داشته باشند بنابراین در طراحی نرم افزارهای اندروید و IOS ، هدف از ایجاد و شناسایی مخاطب از ارکان اساسی می باشد .
از انجا که در فروشگاههای ارائه اپلیکیشنها ، با تعداد بیشماری از برنامه ها و نرم افزارهای مختلف روبرو هستیم ، باید به دنبال یک برنامه و سناریوی کامل و منحصر به فرد برای اپلیکیشن موبایل خود باشید .
یکی دیگر از مسایل قابل تامل در طراحی نرم افزار موبایل ، ظاهر جذاب و کاربر پسند آن می باشد .
پس از تبیین یک هدف و ارائه یک سناریو از سوی شما گام بعدی را تیم تخصصی شرکت رایا پردازش هزاره چهارم با برنامه نویسی قوی و گرافیک بی نقص بر میدارد و تا رسیدن به نتیجه دلخواه همراه شما خواهد بود .
کسب اطلاعات لازم درباره ی طراحی سایت در مشهد