سایت آماده فروش خدمات فیسبوک facebook

فهرست پکیج های سایت آماده فروش خدمات فیسبوک facebook


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت مشتریان
تغییر موجودی مشتری توسط مدیر
شارژ کیف پول مشتری(زرین پال)
قیمت (تومان) 1,500,0002,000,0002,500,000
نمایش جزئیات بیشتر

سایت آماده فروش خدمات فیسبوک

سایت آماده فروش خدمات فیسبوک یکی از ده ها سرویسی است که شرکت رایا پارس برای شما عزیزان تهیه نموده است تا بتوانید فعالیت کسب و کار خود را رونق ببخشید. شما در این سایت آماده نتنها میتوانید فروش لایک فیسبوک، بازدید یا ویو فیسبوک و فالوور فیسبوک انجام دهید بلکه میتوانید فروش فالوور اینستاگرام، لایک اینستاگرام، کامنت اینستاگرام، بازدید اینستاگرام، ممبر تلگرام و بازدید تلگرام هم داشته باشید.
سایت آماده فروش خدمات فیسبوک برای آن دسته از افرادی که تمایل به شروع کسب و کار در زمینه فروش ممبر خدمات فضای مجازی دارند بسیار قابل توجه است. شما با کمک این ابزار میتوانید تعداد ممبر صفحه فیسبوک خود را افزایش دهید. و از دیگر خدمات این سایت آماده، قابلیت فروش لایک فیسبوک و بازدید فیسبوک است.
در گذشته فیسبوک بسیار مورد توجه کاربران ایرانی بود ولی متاسفانه با فیلتر شدن شبکه اجتماعی فیسبوک کاربران به دیگر شبکه های اجتماعی مراجعه کردند. ولی همچنان گروهی هنوز به این شبکه اجتماعی علاقه مند هستند. باید این نکته را در نظر داشته باشید که اگر شما تمایل به ارائه خدمات به کشور های عربی را دارید، یکی از بهترین ابزار های ایجاد ارتباط از طریق شبکه اجتماعی فیسبوک است. زیرا اکثر کاربران کشور های عربی عضو شبکه فیسبوک هستند و از این طریق میتوانند ارتباط خوبی در زمینه معرفی خدمات خود برقرار نمایید و کسب و کار خود را گسترش دهند.
زمانی که شما تصمیم دارید که یک طراحی سایت آماده فروش خدمات فیسبوک ایجاد نمایید باید به چند نکته توجه بفرمایید، یکی از این نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که کاربرانی که برای ارائه خدمات این سرویس ها استفاده میشود کاملا بصورت فیک میباشند و کلیه خدماتی که شامل افزایش ممبر یا فالوور فیسبوک، افزایش بازدید ویدئو فیسبوک و افزایش لایک فیسبوک است کاملا توسط کاربران فیک انجام میشوند و تحت هیچ عنوانی کاربران واقعی نمیباشند.
در ابتدای راه برای پیاده سازی این ابزار شما نیاز به یک دامنه و هاست قوی دارید. باید بدانید که انتخاب یک دامنه خوب به شما در رسیدن به هدفتان (افزایش کاربران سایت و افزایش فروش) کمک بسیار مهمی به شما میکند. یک هاست اشتراکی ممکن است در ابتدای راه کافی باشد ولی با توجه به افزایش مراجعات به سایت شما باید سخت افزار هاست را ارتقا دهید.
طریقه سایت آماده فروش خدمات فیسبوک به این صورت است که سایت طراحی شده خود از طریق API به یک سایت اصلی وصل میباشد و زمانی که مشتری از سایت شما سرویسی را خریداری مینماید، درخواست از طریق سایت شما به سایت اصلی ارسال میشود تا سفارش به انجام برسد. شما میتوانید هر مبلغی را برای ارائه خدماتتان انتخاب نمایید.
شرکت رایا پارس با توجه به نیاز جامعه و مراجعاتی که برای افزایش فالوور فیسبوک یا ممبر فیسبوک شده است. یک نسخه تجاری برای کاهش هزینه و زمان شما مشتریان عزیز در نظر گرفته است که در این سایت آماده، نتنها خدماتی مانند افزایش لایک و بازدید شبکه اجتماعی فیسبوک را دارا میباشد بلکه خدماتی مانند افزایش فالوور اینستاگرام، لایک اینستاگرام، کامنت اینستاگرام، ممبر تلگرام و بازدید تلگرام را هم دارد.