سایت آماده فروش خدمات فیسبوک facebook

سایت آماده فروش خدمات فیس بوک، راهی برای کسب درآمد از این برنامه قدیمی و محبوب.با خرید سایت آماده فروش خدمات فیس بوک که توسط رایا پارس طراحی شده است، تمامی خدمات مرتبط با فیسبوک را به فروش برسانید و خیال کاربرانتان را از بابت تعداد لایک‌ها، ویو ها و فالوورهایشان راحت کنید.

سایت آماده فروش خدمات فیسبوک facebook

فهرست پکیج های سایت آماده فروش خدمات فیسبوک facebook


آپشن پکیج 1پکیج 2پکیج 3
فریم ورک اختصاصی
مدیریت کاربران
مدیریت مشتریان
تغییر موجودی مشتری توسط مدیر
شارژ کیف پول مشتری(زرین پال)
قیمت (تومان) 5,000,0009,000,00012,000,000
نمایش جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان ما

مبالغی که شما مشاهده میفرمایید بایت کاهش هزینه های شما در جهت صرفه جویی هزینه های برنامه نویسی اختصاصی می باشد.لازم به ذکر است هر مجموعه ای سیاست های خاص خود را دارد پکیج های تدوین شده به گونه ای طراحی شده اند که پاسخگو حداقل نیازهای شما باشند. شما میتوانید هر کدام از پکیج ها را با توجه به استراتژی های سازمانی خود تکمیل نمایید.با توجه به اینکه ما کلیه پروژه ها را به صورت native برنامه نویسی میکنیم شما میتوانید هرگونه تغییراتی در گرافیک و بخش های مختلف سایت خود بدهید. هدف شرکت رایا پارس از در اختیار گذاشتن این پکیج ها مدیریت زمان و هزینه مشتریان خود میباشد.
برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.

سایت آماده فروش خدمات فیسبوک facebook

سایت آماده فروش خدمات فیسبوک

 

سایت آماده فروش خدمات فیسبوک یکی از ده ها سرویسی است که شرکت رایا پارس برای شما عزیزان تهیه نموده است تا بتوانید فعالیت و کسب و کار خود را رونق ببخشید. شما در این سایت آماده نه تنها می‌توانید فروش لایک فیسبوک، بازدید یا ویو فیسبوک و فالوور فیسبوک را انجام دهید، بلکه می‌توانید فروش فالوور اینستاگرام، لایک اینستاگرام، کامنت اینستاگرام، بازدید اینستاگرام، ممبر تلگرام و بازدید تلگرام هم داشته باشید.

فواید طراحی سایت خدمات فیسبوک

سایت آماده فروش خدمات فیسبوک، برای آن دسته افرادی که تمایل به شروع کسب و کار در زمینه خدمات فضای مجازی دارند، بسیار ضروری است. شما با کمک این سایت می‌توانید تعداد ممبر صفحه فیسبوک  مشتریان خودرا افزایش دهید. هم چنین این سایت، قابلیت کسب درآمد از فیس بوک با کمک فروش لایک و بازدید را دارد که این مسئله سودسرشاری را نصیب شما خواهد کرد.

 خدمات فیس بوک در سایر کشورها

باوجود فیلترشدن فیس بوک و رونق شبکه‌های اجتماعی دیگر، حجم مخاطبان این شبکه اجتماعی درکشور هم چنان بالا است. علاوه بر این، فیس بوک در سال 2019 به عنوان محبوب ترین شبکه اجتماعی شناخته شده است و کاربران بسیار زیادی در کشورهای گوناگون دارد.

اگر شخصی تمایل به ارائه خدمات به کشورهای عربی را دارد، یکی از بهترین ابزار های ایجاد ارتباط از طریق شبکه اجتماعی فیسبوک است؛ زیرا اکثر کاربران کشور های عربی عضو شبکه فیسبوک هستند و از این طریق می‌توان ارتباط خوبی با آن‌ها برقرار کرد. بنابراین با طراحی سایت خدمات فیسبوک و ارائه خدمات به این افراد و شرکت‌ها که در facebook   فعالیت دارند، می‌توانید  کسب و کار خود را گسترش دهید و سود خوبی کسب کنید.

نکات مهم در طراحی سایت خدمات  facebook

 زمانی که شما تصمیم به خرید سایت آماده فروش خدمات فیسبوک دارید، باید به چند نکته توجه داشته باشید:

یکی از نکاتی که باید در طراحی سایت خدمات فیسبوک درنظر داشته باشید، این است که شما نیاز به یک دامنه و هاست قوی دارید. باید بدانید که انتخاب یک دامنه خوب به شما در رسیدن به هدفتان (افزایش کاربران سایت و افزایش فروش) کمک بسیار زیادی می‎کند. یک هاست اشتراکی ممکن است در ابتدای راه کافی باشد، اما با توجه به افزایش مراجعه به سایت به مرور زمان، باید سخت افزار هاست را ارتقا دهید.

شیوه عملکرد سایت آماده فروش خدمات فیسبوک به این صورت است که سایت طراحی شده از طریق API به یک سایت اصلی وصل می‌باشد و زمانی که مشتری از سایت شما سرویسی را خریداری کرد، درخواست از طریق سایت شما به سایت اصلی ارسال می‌شود تا سفارش انجام گردد. شما می‌توانید هر مبلغی را برای ارائه خدماتتان انتخاب نمایید.

کاربرانی که برای ارائه خدمات این سرویس ها استفاده می‌شود به صورت فیک می‌باشند و کلیه خدمات شامل افزایش ممبر یا فالوور فیسبوک، افزایش بازدید ویدئو فیسبوک و افزایش لایک فیسبوک، توسط کاربرانی انجام می‌شود که واقعی نیستند

خدمات متمایز رایا پارس در طراحی سایت خدمات فیسبوک

  • طراحی سایت خدمات فیس بوک در سریعترین زمان ممکن
  • امکان ارائه خدمات گوناگون فیس بوک، اینستاگرام و تلگرام در سایت طراحی شده
  • طراحی گرافیکی ویژه و جذاب
  • استفاده از cms های اختصاصی
  • طراحی Responsive سایت (بهینه سازی سایت برای نمایش در دستگاه های متفاوت)
  • دارا بودن پنل مدیریت پیشرفته سایت
  • امنیت بالای سایت و محافظ امنیتی چندلایه
  • سرعت بالای سایت با امکان فشرده سازی
  • آموزش حضوری و پشتیبانی رایگان

شرکت طراحی سایت رایا پارس با توجه به نیاز کسب و کارها و مراجعاتی که برای افزایش فالوور فیسبوک یا ممبر فیسبوک داشته است، یک نسخه تجاری برای کاهش هزینه و زمان شما مشتریان عزیز در نظر گرفته که در این سایت آماده، نه تنها خدماتی مانند افزایش لایک و بازدید شبکه اجتماعی فیسبوک انجام می‌شود، بلکه امکان ارائه خدماتی مانند افزایش فالوور اینستاگرام، لایک اینستاگرام، کامنت اینستاگرام، ممبر تلگرام و بازدید تلگرام هم وجود دارد.