BackLink Tools

Domains Tools

Text Content Tools

Website Management Tools

Website Tracking Tools

درباره ابزارهای سئو

تاثیر استفاده از ابزار در رشد سئو سایت

 

آیا به دنبال افزایش ترافیک ارگانیک وب سایت خود هستید ؟

ما در رایا پارس مجموعه ابزار سئو را برای افزایش ترافیک ارگانیک و افزایش بازدید وب سایت شما طراحی کرده ایم. همه متخصصان سئو به دنبال افزایش راندمان و بازدهی پروژه های خود هستند و تمایل دارند موفقیت بیشتری در مدت زمان کمتر  به دست آورند. وقتی که در طول چند دقیقه بتوانید تمامی برچسب های متا، محتوا، بک لینک ها، ساختار URL و کلیه آیتم هایی که خزنده های گوگل میبینند را چک کنید و از آنها در جهت افزایش بازدید و ترافیک استفاده کنید، تاثیر شگفت انگیزی در رتبه سئو سایت شما دارد. در این صفحه ما لیستی از بهترین و کارآمدترین ابزار سئو را ارائه میدهیم که استفاده از آنها رایگان است.

کارآیی ابزارهای ما در بهینه سازی سایت شما

اگر در حوزه سئو فعالیت دارید میدانید که ابزار سئو مختلف کاربردهای مختلفی دارند اما تشخیص اینکه کدامیک کاربرد بیشتری دارند کمی مشکل است. شما ممکن است قبلا از یک سری ابزار استفاده کرده باشید که کارایی زیادی نداشته است و موثر نبوده اند، اما پیشنهاد ما استفاده از ابزار سئو رایگان رایا پارس است که میتواند نقش موثری در موفقیت شما داشته باشد. پنج گروه ابزار سئو در اختیار شما قرار دارد که هر دسته شامل چندین ابزار منحصر به فرد و کارا است .

  • ابزارهای بک لینک ( BackLink Tools )

ابزارهای بک لینک، مجموعه ای ابزار برای آنالیز لینک های سایت شماست که به شما کمک میکند برای سایتتان بک لینک بسازید، تعداد بک لینک های آن را شمارش کنید، لینک های شکسته و نوفالو سایت را شناسایی کرده و تعداد لینک های داخلی و خارجی سایت خود و رقبایتان را آنالیز نمایید.

  • ابزارهای بررسی دامنه سایت

مجموعه ابزار آنالیز دامنه، طیف وسیعی از ابزار های مورد نیاز برای بررسی ارزش و سابقه دامنه و آی پی آن را در اختیار کاربران قرار میدهد. همچنین این ابزار به شما کمک میکند تا URL سایتتان را از لحاظ وجود در لیست های سیاه موتورهای جستجو بررسی کنید. اگر از اسپم بودن سایت خود نگران هستید میتوانید از ابزار بررسی بلک لیست استفاده کنید. DNS ها فایلهایی هستند که آدرس IP سایت به همراه نام دامنه آن را در خود دارد و برای قرارگیری url روی هاست به این فایل نیاز دارید. ابزار مشاهده رکوردهای DNS، نام هاست، کلاس آن، نوع، IP و دیگر اطلاعات مورد نیازتان را فراهم میکند.

  • ابزارهای بررسی محتوای متنی و کلید واژه

ابزار هایی که در مجموعه آنالیز محتوا در اختیارتان قرار گرفته است شامل ابزار ماشین بازنویسی محتوا که متن مورد نظرتان را با دایره بزرگی از کلمات باز نویسی میکند. ساخت و آنالیز متاتگ های متن که جزء سئو تکنیکال یک سایت به شمار میرود و باعث درک بهتر گوگل از محتوای سایت میشود و تاثیر بسزایی روی رتبه آن میگذارد. همانطور که میدانید محتوا پادشاه است و موفقیت در دنیای دیجیتال مارکتینگ فقط با تولید محتوای یونیک و با کیفیت میسر است محتوای کپی نتیجه ای به جز اسپم در بر ندارد ابزار بررسی محتوای کپی شده به شما در این امر کمک میکند. کلمات کلیدی اولین گام در تعیین استراتژی سئو سایت است، برای تشخیص نحوه بهینه سازی سایت تعیین کلمات و رتبه آن استفاده از ابزار مرتبط با آن پیشنهاد میگردد. ابزار شمارش کاراکتر و کلمات یک متن، بررسی چگالی واژگان متن و تولید MD5 از دیگر ابزارهای مهم و مفید د راین سری از ابزارهای سئو سایت است.

  • ابزار های مدیریت سایت

ترافیک سایت بیانگر عملکرد خوب آن است. بازدیدکنندگان در سایتهایی که برایشان مفید باشد و به نیازهای آنان پاسخ صحیح و اصولی دهد ماندگاری طولانی تری دارند. مجموعه ابزار مدیریت وبسایت به شما این امکان را میدهد تا تحلیل عمیقی از سایتتان داشته باشید با کمک این ابزار میتوانید سرعت سایت، حجم صفحات و ایمنی آن را برای داشتن سئو اصولی آنالیز کنید، ساختار URL را برای راحتی کاربران بهبود دهید و از صفحات سایت برای نگه داری و backup،عکس و اسکرین شات تهیه کنید. ابزار تست پینگ اتصال سیستم را به شبکه و سرعت انتقال داده ها را درون آن مورد بررسی قرار میدهد. با ساخت سایت مپ و تولید  Robot.txt از طریق ابزار  مربوط به آنها، به دسترسی بهتر خزنده های گوگل به همه نقاط ساییتان کمک خواهید کرد.

  • ابزارهای Tracking سایت

اگر میخواهید از عملکرد وبسایتتان در مقابله با بدافزارها، ویروس ها و عوامل خطرزا در اینترنت مطمئن شوید و یا IP های سایت را در کلاس c بررسی کنید و یا برای مشاهده اطلاعات و whoise دامنه، وضعیت سرور، اطلاعات هاست سایت، اطمینان از ریسپانسیو بودن سایت، بررسی رتبه سایت در الکسا میتوانید به راحتی از ابزارهای این گروه استفاده نمایید. بررسی ریدایرکت صفحات ، کد منبع و نسبت کد به متن از دیگر قابلیتهایی است که ابزارهای سئو سایت رایا پارس دارند.