ابزار شمارشگر بک لینک


نام دامنه را وارد کنیددرباره ابزار شمارشگر بک لینک

معرفی ابزار رایگان بک لینک

 

لینک های سایت بیشترین تاثیر را در سئو سایت دارد. برای موفقیت در سئو باید استراتژی لینک سازی دقیق و اصولی داشته باشید. همچنین باید به طور منظم لینک های سایت خود را کنترل و تجزیه و تحلیل کنید، تا بتوانید اثر لینک سازی را در رشد کسب و کارتان تجربه نمایید. برای بررسی لینک های سایت، بهترین و سریع ترین روش استفاده از ابزار شمارشگر بک لینک است. 

ابزار شمارشگر بک لینک 

ابزار شمارشگر بک لینک، توسط شرکت رایا پارس به صورت رایگان عرضه شده است تا بتوانید با آن تحلیل جامع و کاملی از لینک های سایتتان داشته باشید. این ابزار بعد از وارد کردن آدرس صفحه سایت، به شما تعداد لینک های موجود در صفحه را نمایش می دهد. بعد از بررسی تعداد لینک های موجود در وب سایت، ممکن است این پرسش برایتان ایجاد شود که:


بعد از اطلاع از تعداد پیوندهای وب سایت چه کاری باید انجام دهیم؟


پاسخ ما به پرسش فوق، بهینه سازی موتور جستجو است. بهینه سازی موتور جستجو و یا سئو سایت، اولین اقدامی است که بعد از آگاهی از لینک های سایتتان می توانید انجام دهید. بر اساس قواعد لینک دهی سئو قادر خواهید بود تعداد لینک های صفحه مورد نظرتان را کاهش یا افرایش دهید. همچنین به کمک این ابزار تعداد لینک های صفحات رقبا خود را نیز می توانید بررسی کنید. 

سخن پایانی

به طور معمول، هرچه وب سایت دارای بک لینک بیشتری باشد، سایت عملکرد بهتری در صفحات نتایج موتور جستجو دارد. همچنین، هرچه کیفیت بک لینک های شما بالاتر باشد، شانس شما برای رتبه بندی بیشتر می شود. به همین دلیل هنگام ساخت و یا دریافت بک لینک به کیفیت پیوندها نیز توجه کنید. دقت نمایید که بک لینک به میزانی که می تواند برای سایت شما سودمند باشد؛ قابلیت ایجاد مشکل را نیز دارد. به این معنی که اگر در مسیر اصول لینک سازی حرکت نکنید؛ ممکن است سایت شما دچار جریمه و اسپم شدن از سوی گوگل شود. پیشنهاد ویژه ما به شما این است که از ابزار ساخت بک لینک، استفاده نمایید تا پیوندهای اصولی برای وب سایتتان دریافت نمایید.