ابزار مدیریت malware و امنیت سایت


آدرس صفحه مورد نظر را وارد نماییددرباره ابزار مدیریت malware و امنیت سایت

 ابزار های تحلیلی سایت

با استفاده از ابزار مدیریت malware و امنیت سایت از وب سایت خود در مقابله با بدافزار ها محافظت کنید. راهی آسان و سریع برای فهمیدن ایمن بودن یک وب سایت، استفاده از این ابزار است. این ابزار کارآمد که جزو ابزار های سئو سایت به شمار میرود به شما در تامین امنیت سایت تان از تهدیدهای احتمالی مانند ویروس‌ها و فیشینگ کمک می‌کنند. Phishing نوعی فعالیت است که اغلب شامل کلاهبرداری مالی، نقض مالکیت معنوی و سرقت داده‌های کاربران است. به همین دلیل است که ما یک ابزار خاص را توسعه دادیم که "بازرسی بدافزار گوگل" نامیده می‌شود تا به شما کمک کند بدافزار را در هر وب سایتی که از آن بازدید می‌کنید از جمله وب سایت خود شناسایی کنید. این ابزار از یک نرم‌افزار تشخیص هوشمند بدافزار استفاده می‌کند تا به طور موثر ویروس‌ها را در صفحات وب مختلف شناسایی کند.

ابزار مدیریت بدافزار گوگل چگونه کار می‌کند؟

برای چک کردن malware با استفاده از ابزار رایگان ما، ابتدا در قسمت جایگذاری نشانی، آدرس URL سایت مورد نظر را بدون https:// وارد کنید و سپس دکمه بررسی را بزنید.
سایت مورد نظر شما زمانی ایمن است که در نتایج حاصل از بررسی ابزار به عنوان مورد مشکوک لیست نشده باشد. کنترل‌کننده بدافزار گوگل برنامه‌ای است که توانایی بررسی وب سایت‌ها و ارائه گزارش‌های امنیت وب را دارد. این ابزار وب سایتی را که می‌خواهید از آن بازدید کنید را از لحاظ مطالب بدخواهانه، خطوط مشکوک و سایر تهدیدهای امنیتی وب که در محتوای وب سایت پنهان هستند، تجزیه و تحلیل می‌کند. اگر یک اسکریپت مشکوک در محتوای آن وجود داشته باشد که بتواند تهدیدی برای مرورگر کاربر باشد، خطر تهدید را در گزارش نشان خواهد داد.

بدافزار چیست؟

بدافزار یک اصطلاح کوتاه‌ برای نرم‌افزارهای مخرب است. این نوع نرم‌افزار ها خطرناک هستند؛ زیرا می‌تواند به دستگاه، به صورت پنهانی و بدون اطلاع کاربر برای سرقت اطلاعات دسترسی داشته باشد. انواع مختلفی از بدافزار وجود دارد که می‌تواند به شکل نرم افزار تبلیغاتی، جاسوس افزار، فیشینگ، ویروس‌ها، کرم و تروجان ها باشد. زمانی که کامپیوتر شما آلوده به بدافزار است کندتر از حد معمول عمل می‌کند. در صورتی که سیستم شما با بدافزار آلوده شود بهترین راه برای خلاص شدن از شر آن استفاده از ابزار قدرتمند و قابل‌اعتماد حذف بدافزار است.

وب سایت خود را امن کنید!

یک راه برای حفظ امنیت وب سایت تان این است که مطمئن شوید کامپیوتر شما و تمام وسایل متصل به آن عاری از ویروس هستند. شما باید یک نرم‌افزار ضد ویروس آپدیت داشته باشید تا مطمئن باشید که کامپیوتر شما به محض بروزخطر ویروس، با مشکل مواجه نمی شود. با این حال، نرم‌افزار آنتی ویروس ممکن است دیگر برنامه‌های مخرب مانند جاسوس افزار را شناسایی نکند؛ زیرا آن‌ها مانند ویروس‌ها عمل نمی‌کنند. به همین دلیل است که شما هنوز باید از یک ابزار کنترل‌کننده بدافزار برای حفاظت از کامپیوترتان و همچنین وب سایت خود از انواع تهدیدات مانند آلودگی بدافزاری استفاده کنید. برای اینکه به آلودگی های بدافزاری دچار نشوید، ایمیل هایی را که از منابع ناشناخته دریافت می نمایید، باز نکنید. این ایمیل‌های غیرمنتظره حامل اصلی بدافزار در وب هستند.