ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی


واژگان کلیدیدرباره ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی

معرفی ابزار رایگان انتخاب کلمه کلیدی

 

نحوه انتخاب کلمات و واژه های کلیدی سایت اهمیت بالایی دارد؛ زیرا، میزان موفقیت کسب و کارتان در فضای وب و سئو سایت، ارتباط مستقیمی با کلمات کلیدی سایت دارد. نکته حائز اهمیت درباره کلمات کلیدی سایت، میزان تکرار آن در صفحات است. برای این منظور می توانید با ابزار بررسی چگالی واژگان صفحه، از میزان استفاده از کلمات کلیدی در صفحات سایت خود آگاهی پیدا کرده و بر اساس استاندارهای گوگل، آن را سئو و بهینه کنید.

ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی

شرکت رایا پارس، ابزار سئو را طراحی و به صورت رایگان عرضه کرده است تا گامی موثر برای رشد و ارتقا کسب و کارهای آنلاین بردارد. یکی از ابزارهای طراحی شده توسط شرکت رایاپارس، ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی است. ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی، روشی آسان و کاربردی برای یافتن واژه های پر سرچ موتور جستجو گوگل است.

نحوه استفاده از این ابزار بسیار راحت است. شما با درج کلمه مورد نظرتان می توانید، 10 کلید واژه پر تکرار گوگل را مشاهده کنید.

به عنوان مثال، شما در حوزه مبلمان فعالیت می کنید و سایتی در همین راستا طراحی کرده اید. برای انتخاب کلمات کلیدی سایت، می توانید با وارد کردن کلمه مبل در ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی، 10 کلمه برتر برای کسب و کار خود بیابید.

همچنین، اگر مایل به یافتن جستجو رتبه کلمات کلیدی وب سایتتان هستید؛ می توانید با ابزار رتبه کلمات کلیدی، از جایگاه وب سایتتان در کلمات انتخابی خود آگاهی پیدا کنید.

مزیت استفاده از ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی

ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی به شما این امکان را می‌دهد تا یک حجم نامحدود از کلمات کلیدی برای کسب و کار آنلاین خود ایجاد کنید. ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی که به طور رایگان در اختیار شما قرار دارد، به طور اتوماتیک از میلیاردها کلید واژه در پایگاه ‌داده‌ استفاده می‌کند، تا برای شما لیستی از کلمات کلیدی را پیشنهاد دهد که با کلید واژه اصلی که وارد کرده اید مطابقت داشته باشد.  این ابزار پرکاربرد برای افراد فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ و محتوانویسی بسیار مفید است.

استفاده از این ابزار، علاوه بر صرفه جویی در وقتتان، برای آغاز کار حرفه ای در فضای وب و برای تولید محتوایی بهینه نیز کمک می کند.    

جمع بندی

انتخاب کلمات کلیدی برای صاحبان سایت ها همیشه باعث نگرانی بوده است که با چه کلماتی می توانند سریع تر رتبه های برتر گوگل را کسب نمایند. از همین رو، تصمیم گرفتیم که با ایجاد و طراحی ابزاری مبنی بر پیشنهاد کلمات کلیدی، بتوانیم گامی موثر در روند موفقیت کسب و کارها در فضای وب و سئو سایت انجام دهیم.