ابزار بررسی ارزش دامنه

حداکثر 100 آدرس (URL) وارد نمایید. (هر خط یک آدرس)درباره ابزار بررسی ارزش دامنه

معرفی ابزارهای دامنه

 

عده ای برای راحتی و موفقیت بیشتر در سئو سایت، دامنه سایت های دیگر را خریداری می کنند و از امتیاز آنها برای سایت تازه تاسیس خود بهره مند می شوند. برای به دست آوردن ارزش دامنه هر سایت راه های زیادی وجود دارد اما سریع ترین و راحت ترین روش، استفاده از ابزارهای موجود برای تعیین ارزش دامنه است.

ابزار بررسی ارزش دامنه

شرکت رایاپارس به کمک طراحانی حاذق، ابزاری را برای تعیین ارزش دامنه سایت ها طراحی کرده است. ارزش هر دامنه معمولا بر اساس پارامترهایی مانند DA ، PA و رتبه الکسا سایت، محاسبه می شود. ما برای به دست آوردن رتبه الکسا نیز شما را تنها نگذاشته ایم. از همین رو، می توانید با ابزار بررسی رتبه الکسا، جایگاه دامنه و وب سایت مورد نظرتان را بررسی نمایید.
ویژگی ممتاز ابزارهای سئو رایا پارس نسبت به سایر ابزارها این است که بدون نیاز به طی مراحل عضویت در سایت، می توانید از آنها استفاده نمایید.
برای استفاده از ابزار بررسی ارزش دامنه، کافیست؛ آدرس دامنه مورد نظرتان را وارد نمایید. سپس، در عرض چند ثانیه، قیمت دامنه شما به دلار محاسبه و نمایش داده می شود.

سخن پایانی

برای خرید دامنه پیشنهاد می کنیم ابتدا سابقه دامنه مورد نظرتان را بررسی نمایید. برای به دست آوردن سابقه دامنه، می توانید از ابزار بررسی سابقه دامنه کمک بگیرید.
بعد از انجام بررسی های لازم در صورتی که دامنه مورد نظرتان مورد تایید بود، اقدام به خرید آن نمایید.
البته برای بدست آوردن هویت صاحب دامنه و ایجاد ارتباط با مالک دامنه مورد نظرتان نیز ابزار سئو می تواند کمک شایانی به شما کند. ابزار بررسی مشاهده اطلاعات و هویز دامنه (WHOIS)، برای دسترسی به مالک دامنه، در دسترس شما قرار داده ایم.
امیدواریم مجموعه ابزارهای سئو رایاپارس بتواند شما را برای دستیابی به کسب جایگاه های برتر گوگل و موفقیت در سئوسایت کمک نماید.