ابزار گرفتن اسکرین شات از سایت


آدرس صفحه مورد نظر را وارد نماییددرباره ابزار گرفتن اسکرین شات از سایت

 ابزار های مدیریت وب سایت

 

فرض کنید به عنوان یک وب مستر از طرف بازدید کنندگان سایت تان شکایتی مبنی بر اینکه در سایت شما مشکلی وجود دارد، دریافت کرده اید و حالا باید آن را حل نمایید. از مشتری می خواهید عکسی از صفحه سایتتان برای شما بفرستد اما اگر کاربر با این کار آشنایی نداشت چه باید کرد؟ در اینجاست که میتوان از کاربر خواست با استفاده از ابزار گرفتن اسکرین شات، عکسی از صفحه سایت شما بگیرد و برایتان ارسال کند.

ابزار گرفتن اسکرین شات

کاربران معمولا آشنایی کمی با قسمت های مختلف کامپیوتر دارند و بیشتر اوقات با طریقه گرفتن عکس از صفحه مانیتور خود نیز آشنایی ندارند. این ابزار برای رفع این مشکل بسیار کارآمد و مفید است.

مزیت این ابزار، سادگی در طراحی و سهولت در استفاده از آن است. به طوری که تمامی افراد با کمی دانش کامپیوتر هم بتوانند از آن استفاده کرده و به نیازشان پاسخ مثبت دهند.

برای استفاده از ابزار گرفتن اسکرین شات ابتدا باید نشانی سایت مورد نظرتان را وارد نمایید. سپس، با کلیک بر دکمه "اجرا" عکس صفحه مورد نظر خود را مشاهده نمایید.

این ابزار رایگان سئو، قابلیت ذخیره اسکرین شات را نیز دارد و شما می توانید با انتخاب و کلیک دکمه "ذخیره اسکرین شات" آن را در سیستم خود ذخیره نمایید.

نتیجه گیری

شرکت رایاپارس با تلفیق دانش و استراتژی در زمینه طراحی و سئو سایت، همگام با تکنولوژی روز دنیا اقدام به ارائه ابزار سئو و بهینه سازی سایت کرده است. هدف از این کار، خدمت به شما هموطنان گرامی است تا بتوانید با استفاده از ابزارهای سئو به بهبود رتبه سایت در صفحات جستجو گوگل دست یابید.